Prześlij nam materiały

Metoda przesłania zdjęć / filmów

Bardzo mi miło, że zdecydowałeś się przesłać dane, które wesprą mój projekt. Jeśli chodzi o metodą ich transferu to nie ma ona dla mnie znaczenia, wybierz taką jaka jest dla Ciebie wygodna. Przed wysłaniem plików prosiłbym o ich kompresję (do jednego z formatów: .zip ; .7zip ; .tar).

Proponowane metody transferu filmów / zdjęć:

Prawa autorskie

Jeśli zdecydowałeś się na przesłanie nam swoich zdjęć / filmów proszę, abyś kliknął na poniższy przycisk i wypełnił, krótki formularz, który będzie dla nas potwierdzeniem, że dobrowolnie zdecydowałeś się na udostępnienie nam swoich materiałów i że zgadasz się na ich wykorzystywanie przez nas.

Dane jakich szczególnie potrzebuje

Poniżej przedstawiam kilka informacji na temat tego jakich danych szczególnie potrzebuje, jeśli nie masz czasu, aby to przeczytać to po prostu prześlij co masz 🙂 I tak mi bardzo pomożesz.

 • Dane nie muszą mieć żadnej „wartości artystycznej”, wystarczy, żeby film / zdjęcia były ostre 🙂
 • Najlepiej, aby na zdjęciu / klatce filmu znajdowało się jak najwięcej obiektów typu: człowiek, łódź, motorówka, surfer, deska sup, zestaw windsurfingowy, boja itp. Klatki, na których nie ma niczego innego oprócz wody nie stanowią dla nas zbyt dużej wartości.
 • Przydałyby się nam zdjęcia / klatki filmu z otwartego morza (z falami) gdyż takich za wiele nie mam.
 • Najlepiej, aby zdjęcia / filmy były nagrane pod kątem podobnym jak na rysunku (niebieskie oznaczenie)( bardziej od góry niż od boku ).
 • Im więcej zdjęć, minut filmu tym lepiej 🙂

1 KOMENTARZ
 • Dariusz Nawrocki
  Odpowiedz

  Witam
  Przesyłam kilka ujęć z Chorwacji
  Może się przydadzą 😉
  Pozdrawiam
  D.N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *